פרסום ברדיו חיפה

תחנת הרדיו האזורית של חיפה והסביבה היא בין הבולטות והמוכרות בארץ.
״מערכת פרסום ברדיו״ מבית אקטיב ויז׳ן, עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם תחנת רדיו חיפה ומפרסמת באמצעותה מאות מודעות ללקוחותיה.

תחנת רדיו חיפה, קצת רקע

התחנה הפופולארית בקרב תושבי חיפה והאיזור, משדרת חדשות מקומיות וארציות, מדווחת על אירועים בסביבה ומתקשרת עם מאזיניה. לתחנה כ 400,000 מאזינים מאזור חיפה, הכרמל והמפרץ.
ניתן לומר שהתחנה מאוד לוקאלית ומעניינת את מאזיניה המקומיים. עם שדרנים מוכרים ואהובים כמו- נתן זהבי, שמוליק טיאר, אסי עזר ודפנה לוסטיג ועוד אין פלא שאחוזי ההשמעה עולים בהתמדה.

מדוע לפרסם ברדיו חיפה?

ראשית, תחנה אהובה ואהודה במדינה כולה אך בעיקר באזור חיפה, משדרת אקטואליה מקומית וענייני השעה של הסביבה, יוצרת קרבה והזדהות של המאזין. כאשר התוכן רלוונטי אליו, גם הפרסום יקבל יחס מועדף.
אנו בחברת אקטיב ויז׳ן מומחים בפרסום ברדיו ניתן לפרסם חסויות, תוכן שיווקי, ג׳ינגלים ועוד בתחנת רדיו חיפה ואף למקד את קהל היעד לפי שעות ותכניות. לדוגמא- מסרים קלילים וצעירים, בצמוד לתכניות פופולאריות לקהל יעד צעיר, ומסרים לקהל יעד מסחרי בעיתוי המתאים להם. התוכן המשודר בתחנה מגוון ומתאים לקהלים רבים אך עדיין ממוקדים לסביבה, דבר שיוצר אפקטיביות גבוהה מאוד בפרסום המסר שלכם. חברת אקטיב ויז׳ן תלך עמכם יד ביד להשגת החשיפה הרצויה בתזמון, במינון ובמימון שמתאים בדיוק לכם ולמוצר אותו תרצו לפרסם.
תחנת רדיו חיפה מתגאה בהיותה אינטאקטיבית ומשתפת את הקהל באמצעות האינטרנט, סמסים, בקשת שירים בטלפון והעלאת מאזינים על הקו און ליין, שיתוף הקהל באופן ישיר שכזה יוצר אמון ואהדה שמגבירה את אפקטיביות הפרסום והאמון במפרסם.

סוגי הפרסום ברדיו חיפה

ברדיו חיפה תוכלו לבחור בין אופני פרסום רבים כגון, ג׳ינגל קליט, חסות בצמוד לחדשות, דיווחים ועוד, תוכן שיווקי בדמות פרסומת או פרסום בידי המגיש עצמו בתכנית.
ניתן לבחור גם בשעות הפרסום לפי התוכן אותו תרצו לקדם.
לדוגמא, פרסום בשעות הבוקר, בזמן תוכניות הבוקר האהובות ברדיו חיפה- שעות הבוקר זוכות לנתוני האזנה גבוהים, אנשים מאזינים לתכניות בזמן נסיעה לעבודה, לפיזור הילדים או סתם לסידורים, הריכוז בשעות אלה עדיין חד ומצב הרוח בד״כ עדיין חיובי, כך הפרסום חודר לתודעה בין אם במודע ובין אם לא.
כמובן שלכל החלטה בדרך, אנו כאן כדי לייעץ ולכוון, שנים של ניסיון יעשו את ההבדל, בין פרסום לשם הפרסום לבין תוצאות ממשיות בשטח.
פרסום ברדיו חיפה בעזרת אקטיב ויז׳ן- אפקטיבי, ממוקד ומביא תוצאות בשטח.

החלטתי לפרסם ברדיו חיפה, כיצד מתחילים?

כל מה שצריך זה ליצור עימנו קשר. נציגינו המנוסים יציגו בפניכם את האפשרויות המתאימות בדיוק לכם, תקבלו הצעת מחיר משתלמת, דילים לפרסום ברדיו ועצות מבעלי ניסיון בשטח וקדימה לדרך.
עלויות פרסום בתחנות מקומיות נמוכות יותר ממדיות אחרות והקהל רחב ומגוון יותר אך גם ממוקד יותר, לכן, אם ברצונכם לפרסם באיזור חיפה, הקריות והצפון- רדיו חיפה היא אופציה המומלצת, צרו עמנו קשר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לחבילת פרסום ברדיו חיפה האהוב.
עם אקטיב ויז׳ן תקבלו את כל התשובות, ליווי וייעוץ בכל שלב בדרך, ושקט נפשי- אתם בידיים טובות, עם אקטיב ויז׳ן.

פרסום ברדיו חיפה
אפשרויות פרסום ברדיו

אפשרויות פרסום ברדיו

ייחודיות הפרסום ברדיו הג'ינגלים הקליטים שמאפיינים את הפרסומות ברדיו גורמים לשומעים לשיר אותם או לדבר עליהם ובכך ממשיך הפרסום גם מפה לאוזן. מאזינים רבים יודו

קרא עוד »
פרסום ברדיו

פרסום ברדיו – המדיה שלכם

ישנן סיבות רבות לכך שכל משרד פרסום שמכבד את עצמו מציע לקהל לקוחותיו לפרסם דווקא במדיה הזו.לעיתים נראה שהשתכללות הטכנולוגיה זנחה מאחור את כל המסורת

קרא עוד »
פרסום ברדיו

יתרונות פרסום ברדיו האזורי

בימינו כאשר יש אפשרויות רבות לפרסום במדיומים השונים, הפרסום ברדיו ממשיך להוכיח את עצמו כאחד מאמצעי הפרסום היעילים, הרלוונטיים ואפקטיביים בישראל.אחד היתרונות המרכזיים של הרדיו

קרא עוד »
פרסום ברדיו

מדוע לפרסם ברדיו?

מידי יום מאות אלפי ישראלים ברחבי הארץ קמים בבוקר, מניעים א הרכב ומפעילים את הרדיו.בישראל יש היום כ- 30 תחנות רדיו שונות ומגוונות ולכל אחת

קרא עוד »
פרסום ברדיו

פרסום ברדיו – שינוי חוקי המשחק

בעידן של טכנולוגיות משתנות ואינספור אמצעי פרסום, עומדים המפרסמים בפני אתגר משמעותי. מאות הבאנרים, הקמפיינים הממומנים והפרסומות ברשתות החברתיות וברחבי האינטרנט, הופכים את הצרכנים לאגוזים

קרא עוד »