פרסום ברדיו 99

אודות תחנת הרדיו ECO 99

תחנת הבת של 103fm האהובה, וכמו בת אמיתית, היא צעירה, בועטת, עכשווית ומעודכנת שמה דגש על קהל צעיר ומודע לסביבה. זו היא תחנת הרדיו הירוקה הראשונה בישראל- עם אג׳נדה להעלאת המודעות לאיכות הסביבה ומסרים חברתיים דומים.
התחנה משדרת בעיקר באזור גוש דן, השרון והשפלה בכל שעות היממה, באזור גוש דן מאזינים לתחנה כ30% מקהל המאזינים ברדיו!
למרות האג׳נדה המובהקת והרעיות הסביבתי, התחנה פונה למאזינים מכל הגילים והמינים, ניתן למצוא בה סוגי מוזיקה מגוונת מכל הז'אנרים הפופולריים, תכניות ספורט, אקטואליה, בידור, תכניות בוקר וכמובן בדומה לפרסום ברדיו ללא הפסקה, גם בתחנה זו תמצאו פרסום ברדיו, ג'ינגלים ומסרים.
הפרסומים בתחנה לוקאליות, בעלות מסרים חברתיים יחד עם פרסומים כלליים המופנים לכלל האוכלוסייה.
בתחנה תוכלו להאזין למיטב השדרנים והתכנים האהובים במדינה, לדוג׳ תכנית הבוקר של טל ואביעד, הזוכה להאזנה של כ 200,000 מאזינים מדי בוקר! התוכנית המוערכת של מיכל כספי וגם שרה בק עם התוכנית ״עונג שבת״ ביום שישי.

מדוע מומלץ לפרסם באקו 99fm אתם שואלים?

התחנה שעלתה לאוויר ב2009, הפכה לשלישית בגודלה מבין התחנות האזוריות ואף הוכרזה כתחנת הרדיו המואזנת ביותר בקרב גילאי 18-49 אך לא רק.
אופייה קליל וקופצני אך נוגע גם בנושאים רציניים בשילוב ממונן עם מסרים בעלי אג׳נדה ״ירוקה״, התחנה אמנם פופולרית בקרב הצעירים אך מזמינה את כולם עם תוכן איכותי ומגוון. תכניות עומק ומחשבה, יחד עם מסרים חברתיים וסביבתיים, מוזיקה מכל הסגנונות ולכל שכבות הגיל ישן וגם חדש ואוירה של קדמה.
אז אם יש לכם מסר עם אג׳נדה ירוקה, אין ספק שזוהי הפלטפורמה בשבילכם, אך- לא רק! בל נשכח כי קהל המאזינים גדול, מגוון ועקבי, דבר התורם לפרסום האפקטיבי בתחנה.

כיוון שקהל המאזינים גדול, צעיר ברובו, מתגורר באזור המרכז ומצבו הסוציו אקונומי בינוני ומעלה- מלאכת הפילוח נחסכה לנו ונוכל לפרסם את המסר שלנו כאשר אנחנו כמעט יודעים מי מאזין לנו, נוכל להתאים את המסר ודרך העברתו לקהל המפולח והממוקד שלנו מבעוד מועד.

מהן אפשרויות הפרסום באקו 99fm?

באופן כללי ובסיסי- כאשר יוצאים בקמפיין פרסומי ברדיו, ראשית יש להתייעץ עם המקצוענים בתחום ולהחליט על המינון, התזמון ואופן הפרסום. בתחנת הרדיו 99fm מספר אפשרויות פרסום:

  • פרסום במהלך תכניות- ניתן לשלב פרסומות ותוכן שיווקי גם במהלך תכניות עם או בלי תחרויות, פרסים וכו', אופציה שתומכת ביצירת קשר חזק ורגשי עם המותג שלכם, כך גם ניתן לשלוט באופי התכנים המתאימים לקידום המוצר הספציפי אותו אנו מקדמים- לפי הקהל, תחומי העניין, שעת הפרסום וכו׳.
  • תשדירי פרסומות- תשדירים הפרוסים על פני שעות מסוימות בזמן הפסקת הפרסומות, במהלך שעת שידור, ובכל שעה עגולה לפני שידור החדשות כמות השמעות מדויקת ועקבית לצורך העברת מסר באופן אפקטיבי למאזינים.
  • חסויות- לפני ואחרי כל תכנית וחדשות. חסויות הן דרך פרסום אפקטיבית ביותר, כיוון שהם קצרות (כ10 שניות) ומעבירות מסר חד וברור, המסר הממוקד תופס את המאזין בשעה שהוא עדיין דרוך וקשוב לתכנים.
  • תשדיר חסות מומלץ לפרסום מסרים כיוון שביחס לפרסומות שמגיעות במקבץ לרוב, התשדיר מוגש כמסר יחיד וקולע. תשדיר החסות מוצמד לתוכן משמעותי לפניו או אחריו, בזמן שהמאזינים עדיין קשובים ולא מתפתים להעביר תחנה כי עוד רגע יש תוכן נוסף, כמו לדוגמא, חדשות, מזג אויר וכו, בזמן זה- כל הקשב שלהם מופנה למסר שלכם.
    שימו לב- מיקוד המסר ותזמונו תורמים לאפקטיביות העברתו אל המאזינים.

כדי להשיג תוכנית פרסום מדוייקת למסר ולתקציב- פנו אלינו, מודעות 24 ותקבלו תמיכה וייעוץ ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר, עם ניסיון של מעל 20 שנה וצוות תקציבאים מובחר שעבר הכשרות, בעל ניסיון רב בפרסום כל סוגי המודעות ולכל סוגי המדיות.
הצוות מלווה גם בימים אלה גופים רבים בכל סוגי הפרסום.

אז איך מתחילים לפרסום ברדיו אקו 99fm ?

אז יש לכם צורך בקמפיין פרסומי לרדיו ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל?
מעולה, התקשרו למשרדנו 24 ביממה ומיד תיהנו מניסיון הצוות ומליווי צמוד ומקצועי ביותר, כמו כן תקבלו הצעות מחיר מותאמות וחבילות מהמשתלמות ביותר בשוק.
נציגינו יתאימו לכם את התוכנית הפרסומית מדויקת לצרכיכם, לתקציב, לקהל היעד, לשעות השידור, להיקף הקמפיין ועוד. והכל לצורך מיצוי הפוטנציאל השיווקי הטמון בפלטפורמת הרדיו המוכחת בכלל ולתחנת אקו 99fm האהובה והיציבה בפרט.
אנו במודעות 24, משתמשים בתכונות ויתרונות התחנה לטובת לקוחותינו ונהנים לעבוד בשיתוף פעולה עם רדיו אקו 99fm כבר שנים רבות, לפרסם בתחנה קמפיינים של פרסומות, ג'ינגלים חסויות ועוד ולקטוף את הפירות, הצטרפו אלינו להצלחה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פרסום ברדיו

פרסום ברדיו – המדיה שלכם

ישנן סיבות רבות לכך שכל משרד פרסום שמכבד את עצמו מציע לקהל לקוחותיו לפרסם דווקא במדיה הזו.לעיתים נראה שהשתכללות הטכנולוגיה זנחה מאחור את כל המסורת

קרא עוד »
פרסום ברדיו

יתרונות פרסום ברדיו האזורי

בימינו כאשר יש אפשרויות רבות לפרסום במדיומים השונים, הפרסום ברדיו ממשיך להוכיח את עצמו כאחד מאמצעי הפרסום היעילים, הרלוונטיים ואפקטיביים בישראל.אחד היתרונות המרכזיים של הרדיו

קרא עוד »
פרסום ברדיו

מדוע לפרסם ברדיו?

מידי יום מאות אלפי ישראלים ברחבי הארץ קמים בבוקר, מניעים א הרכב ומפעילים את הרדיו.בישראל יש היום כ- 30 תחנות רדיו שונות ומגוונות ולכל אחת

קרא עוד »
פרסום ברדיו

פרסום ברדיו – שינוי חוקי המשחק

בעידן של טכנולוגיות משתנות ואינספור אמצעי פרסום, עומדים המפרסמים בפני אתגר משמעותי. מאות הבאנרים, הקמפיינים הממומנים והפרסומות ברשתות החברתיות וברחבי האינטרנט, הופכים את הצרכנים לאגוזים

קרא עוד »