פרסום ברדיו ירושלים

קצת מידע על רדיו ירושלים

התחנה משדרת בירושלים והסביבה וממקדת את נושאיה באלה הרלוונטיים לתושבי העיר והסביבה, בנוסף לתכנים הרלונטיים לכלל המדינה.
הרדיו פועל במתכונת של 24 שעות, ניתן להאזין לו מכל מקום באמצעות האינטרנט.
בתחנה תוכלו להאזין לתוכניות מגוונות מהארץ והאזור, מוזיקה מצוינת ומגוונת ושדרנים אהובים ומוכרים כמו: ירון אילן, אבי רצון, אלי אוחנה ועוד

מדוע כדאי לפרסם ברדיו ירושלים ומהן אפשרויות לפרסום קמפיין מושלם בתחנה?

רדיו ירושלים היא תחנה מגוונת אך מקומית באופייה, פרסום קמפיין מנצח בתחנה כזו הוא אפקטיבי במיוחד כיוון שמאזיני מחוברים ומזוהים עם התכנים המשודרים ,מה שהופך את חוויית ההאזנה ליותר אישית, וקרובה לחייהם. מאזיני התחנה מגיעים מתרבויות ומגזרים שונים כגון, יהודים, ערבים, חילונים דתיים ועוד כך שהמסר מגיע לכלל האוכלוסייה.
המאזינים גרים או עובדים בירושלים והסביבה כך שפרסום של עסקים, אירועים וכל מסר מקומי יהיה מוכר למאזינים והם יקשיבו למסר מתוך תחושת קרבה ולא זרות.

מה ואיך מפרסמים בתחנת רדיו ירושלים?

ניתן לפרסם בזמן תכנית או שעה מועדפת במטרה להתאים את המסר לקהל ולהשיג תוצאות אפקטיביות לפרסום שלנו.
מודעת חסות- מסר ברור וקולע בסיום או בתחילת תכנית לבחירתכם, מודעת חסות מומלצת מאוד כיוון שהמאזין מרוכז וממוקד בתוכן האהוב עליו, והמודעה הסמוכה לתוכן זה נהנית מקשב גבוה והאזנה עמוקה יותר של ה"לקוח" הפוטנציאלי.
תוכן שיווקי מובלע בתוך תכנית ספציפית- אופציה המתאימה לפרסום מוצר המזוהה עם אופי התכנית או השדרן , כיוון שפרסום שכזה יוצר אהדה רבה ע"י הקריין/ מנחה אהוב.
וכמובן תשדירי פרסומת במהלך הפסקת הפרסומות (עד 30 שניות), כמובן שאנו נהיה שם לייעץ ולהכווין בנוגע לשעות הפרסום, כמות הפרסומים וכל עצה לשדרוג ושיפור התוצאות.

איך מתחילים לפרסם ברדיו ירושלים עם מודעות 24?

פרסום ברדיו ירושלים עם מודעות 24, הכי מקצועי, יעיל ומדויק ל, אם כך, פשוט התקשרו אלינו בכל שעה ואנו נלך איתכם יד ביד, אם בעיצוב גרפי, בייעוץ מקצועי ובסופו של דבר, מודעת פרסומת מדויקת שנתפרה בדיוק למידות המפרסם.
לא במקרה אנחנו משרד הפרסום המומחה בתחום במשך עשרים השנים האחרונות.
הצוות המקצועי והמוכשר שלנו במודעות 24 יעזור לכוון אותך בתוך עולם הפרסום ברדיו וגם בשלל הפלטפורמות האפקטיביות והמתקדמות ביותר בשוק כיום, וכמובן, יבנה לך חבילות משתלמות במחיר שמתאים בדיוק לתקציב שלך.
אז אם אתה רוצה להישמע ברדיו האיכותי, המחובר לקהל ולמקום, המגוון והססגוני באזור ירושלים והסביבה- פרסום רדיו ירושלים הוא התשובה בשבילך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פרסום ברדיו ירושלים
פרסום ברדיו

פרסום ברדיו – המדיה שלכם

ישנן סיבות רבות לכך שכל משרד פרסום שמכבד את עצמו מציע לקהל לקוחותיו לפרסם דווקא במדיה הזו.לעיתים נראה שהשתכללות הטכנולוגיה זנחה מאחור את כל המסורת

קרא עוד »
פרסום ברדיו

יתרונות פרסום ברדיו האזורי

בימינו כאשר יש אפשרויות רבות לפרסום במדיומים השונים, הפרסום ברדיו ממשיך להוכיח את עצמו כאחד מאמצעי הפרסום היעילים, הרלוונטיים ואפקטיביים בישראל.אחד היתרונות המרכזיים של הרדיו

קרא עוד »
פרסום ברדיו

מדוע לפרסם ברדיו?

מידי יום מאות אלפי ישראלים ברחבי הארץ קמים בבוקר, מניעים א הרכב ומפעילים את הרדיו.בישראל יש היום כ- 30 תחנות רדיו שונות ומגוונות ולכל אחת

קרא עוד »
פרסום ברדיו

פרסום ברדיו – שינוי חוקי המשחק

בעידן של טכנולוגיות משתנות ואינספור אמצעי פרסום, עומדים המפרסמים בפני אתגר משמעותי. מאות הבאנרים, הקמפיינים הממומנים והפרסומות ברשתות החברתיות וברחבי האינטרנט, הופכים את הצרכנים לאגוזים

קרא עוד »