פרסום ברדיו

תשדירי רדיו, חסויות וג'ינגלים

רוכשים רק ! במודעות 24 שעות - אקטיב ויז'ן !

1-800-800-724

הזמינו כעת פרסום ברדיו

פרסום ברדיו - הקמפיין המושלם עבורכם

מדוע אנו חושבים שפרסום ברדיו הוא התשובה עבורכם ? כמה חשיפה תקבלו על ידי פרסום בגלגל”צ ? כמה לידים יגיעו אליכם בעקבות פרסום ברדיו חיפה ? או פרסום ברדיו צפון ? או פרסום ברדיו קול ברמה ?
כיום אחד מאמצעי המדיה והעברת המסרים הפעילה ביותר היא תחנות הרדיו. הרדיו, בניגוד לאמצעי המדיה המסורתיים נפגע פחות מעולם הדיגיטל, ואף הצליח בהרבה תחומים להתאים את עצמו אליו.
קהל היעד של המאזינים מגוון ביותר ולכן ניתן לרכוש פרסום ברדיו או חסויות ברדיו ולהגיע לקהל גדול מאוד. בכל רכב בדרכים נוכל למצוא פרסומות ברדיו, בכל בית נוכל לשמוע תחנת רדיו מתנגנת. הקהל הבוגר יותר והדור השלישי, מתאפיין כקהל תוכניות האירוח, אקטואליה ותוכניות בוקר. הקהל הצעיר יותר מתעניין בתוכניות אופנה, ספורט והרבה הרבה מוזיקה.
כרגע, בנוסף לתכנים איכותיים ואקטואלים, תחנות הרדיו פועלות בשאר אמצעי המדיה הדיגיטלים ואף משדרות אונליין לשם. בנוסף הרדיו אימץ את הדיגיטל ואף הצליח להגדיל את האינטראקציה בין קהל השומעים לתחנות כך שאם רכשתם פרסום ברדיו, תבטיחו לעצמכם להיות גם שם.

פרסום ברדיו - הקמפיין המנצח שלך

רוצים לפרסם ברדיו הארצי ? תוכלו למצוא את תאגיד כאן, שכולל בתוכו את רשת ב’, קול המוסיקה, FM88, כאן תרבות, רשת ג’ ועוד.
תחנות אלו הן מחלוצי התחנות בישראל אשר החליפו בשנת 2017 את תחנת קול ישראל המיתולגית- התחנה הראשונה בישראל. תחנות התאגיד הן המושמעות ביותר בישראל ומגיעות ל45% מקהל המאזינים הארצי. בנוסף לכך, ישנן תחנות גלצ, גלי צה”ל וגלגל”צ. תחנות אלה משדרות תחת משרד הביטחון וצה”ל. גלי צה”ל מאופיינת כתחנת תכניות אירוח של אקטואליה, פוליטיקה, חדשות וספורט ואילו גלגל”צ הינה תחנת המוזיקה הרשמית הגדולה בישראל. נכון לשנת 2020 שתי תחנות גל”צ מחזיקות כ 42% מסך המאזינים בישראל.
הרדיו האזורי, שחוקק חוק להקמתו בשנת 1990 מאופיין ברדיו אזורי ומגזרי. ניתן לומר שברדיו האזורי ישנן תכניות אקטואליות מצוינות עם מגישים ושדרנים פופולאריים ועדכניים וכן שילוב של שידורי מוזיקה בהתאם לקהל היעד. ברדיו המגזרי ישנם מאפיינים המתאימים את התחנה למגזר כמו: תחנות דתיות ותחנות בשפה הרוסית או הערבית.

אפשרויות שונות לרכישת פרסום ברדיו וחסויות ברדיו:

  • תשדירי רדיו ופרסומות ברדיו שחוזרים על עצמם מספר פעמים עם תשדיר קליט יכול לגרום לאנשים לזמזם אותו וליצור לעצמך שיווק נוסף והגעה לקהלי יעד חדשים.
  • פרסום ברדיו אצל שדרנים – כאשר שדרן נותן במה למוצר או מותג כלשהו הוא מגלה סימפטיה בין הקהל למוצר.
  • פרסום ברדיו על ידי פינת אירוח- להתארח בפינה כבעל מקצוע ולתת טיפים יכול לתת גושפנקא מקצועית ואמינות ובכך להגיע לקהל לקוחות פוטנציאליים רחב יותר.
  • פרסום ברדיו על ידי חסויות למשחקי ספורט – מבצעים והטבות לקהל המאזינים שקופצים בכל פרסומות ובין ההפסקות במשחקים יכול להגיע לקהל ספציפי שמתאים למוצר.
  • פרסום ברדיו לקהל דתי – ניתן להגיע בצורה רחבה לתרומות ותפילות מרובות.

כל תחנות הרדיו בקמפיין מנצח אחד

פרסום ברדיו דרום

התחנה המרכזית באזור ב"ש דימונה אשקלון אשדוד והסביבה. התחנה כוללת תוכניות בוקר מצוינות, תוכניות כלכליות וספורט ברמה ארצית, וכן שידורי מוזיקה לקהל הצעיר יותר. בנוסף יש לתחנה תחנת בת, הנקראת גלי ישראל ומהווה נתח קהל רחב אצל הקהל הצעיר יותר. בקרב אוכלסיית הדרום לתחנה יש 20% מסך המאזינים לרדיו באזור זה.

פרסום ברדיו חיפה

פרסום ברדיו חיפה

תחנת רדיו חיפה היא פופולארית מאוד באזור הצפון ניתן לשמוע אותה עד לעמקים והגליל וכמובן בחיפה, קריות וחוף הכרמל. בתחנה יש תוכניות מקור הנוגעות למצב חיפה וסביבתה, תוכניות בוקר ארציות (בשיתוף תחנות אזוריות אחרות) שידורי ספורט של קבוצות כדורגל, שידורי מוזיקה ועוד. כמו כן לתחנה יש תחנת בת 99.5 שהיא פונה לקהל הצעיר יותר עם אופי צעיר וזורם יותר ופחות תוכניות אקטואליות. באזור חיפה והקריות יש לתחנה נתוני האזנה של 26%.

פרסום ברדיו ללא הפסקה

פרסום ברדיו 103FM

תחנה זו זכתה בשנת 2020 לתחנה האזורית המושמעת ביותר, מעבר להיותה בעלת השדרנים המוכרים ביותר כמו בן כספית וינון מגל, ותוכניות בוקר, צהרים וערב איכותיות מאוד היא נחשבת לתחנה יוקרתית בעלת שם. התדרים שלה פועלים בעיקר בגוד דן והשרון.

פרסום בגלגלצ

פרסום בגלגלצ

גל"צ וגלגל"צ משדרות תחת משרד הביטחון וצה"ל. גלי צה"ל מאופיינת כתחנת תוכניות אירוח של אקטואליה, פוליטיקה, חדשות וספורט ואילו גלגל"צ הינה תחנת המוזיקה הרישמית הגדולה בישראל. נכון לשנת 2020 שתי תחנות גלצ מחזיקות כ 42% מסך המאזינים בישראל.

פרסום ברדיו כאן תרבות

תחנת התרבות והאומנות של תאגיד השידור כאן ברדיו. התחנה כוללת במה לתיאטרון, קולנוע, מוזיקה, אומנות וכל מה שקשור סביב התרבות. תוכניות העוסקות באומנות ישראלית, ביקורות על סרטים והצגות, אירוח אומנים חדשים צעירים ועוד. המאזינים מאופיינים כשוחרי תרבות, ואוהבים לשמוע ולראות דברים חדשים.

פרסום ברדיו 99FM

תחנת ECO 99 היא תחנת בת של 103. זו תחנה צעירה ובועטת בדגש על קהל צעיר ומוזיקה עכשווית. לתחנה זו מאזינים באיזור גוש דן 30% מקהל המאזינים ברדיו.​

פרסום ברדיו ירושלים

פרסום ברדיו ירושלים

תחנה המשדרת רק לירושלים והסביבה, התחנה מלווה בתוכניות בנושאים רלוונטים לארץ ולעיר עצמה כמו פוליטיקה ארצית ומקומית, כלכלה, ספורט ועוד. כמו כן ישנים מנחים המוכרים מאוד בירושלים, וכן מתארחים באופן קבוע יקירי העיר. בנוסף לכך התחנה מאופיינת במוסיקה שפונה לכל המגזרים בעיר.

פרסום ברדיו 100FM

פרסום ברדיו רדיוס 100

תחנת רדיו לב המדינה היא אחת התחנות המושמעת ביותר במדינה, היא פונה למעמד הסוציו אקונומי קצת הממוצע ומטה, היא מדבר לעם בגובה העיניים ונושאת הדגל לתחנה בעל אופי הים תיכוני עם אחד משדרני הרדיו המובילים בתחום- אליקו. לתחנה זו יש תחנה נוספת רדיו רדיוס הפונה לקהל בוגר יותר, אינטלקטואלי יותר עם תוכניות ומסרים ברמה גבוה יותר. תחנה זו מוכרת יותר במרכז ובאזור השפלה. לתחנה זו מאזינים בממוצע כ 25% מהקהל באזור.

פרסום ברשת ב

פרסום ברדיו כאן ב

התחנה הארצית המובילה בישראל, שואבת אליה את טובי המנחים, המוכרים ביותר בארץ. מאופיינת בתוכניות אקטואליה, חדשות, כלכלה וספורט. התחנה היא ממהראשונות שקמו בישראל ונחשבת למיתולוגית בתחום הרדיו. קהל היעד של התחנה הוא מעמד הביניים ומעלה, אנשים אליטסטיים מעל גיל 30. התחנה פונה מעט מאוד לקהל הצעיר.

פרסום ברדיו 88FM

תחנת המוזיקה של תאגיד כאן, השוני והייחוד שלה התחנה משאר התחנות, שהיא מתייחסת אך ורק למוזיקה. תוכניות ופודקאסטים שקשורים למוזיקה בלבד, כולל אירוח של אומנים מהארץ ומחול. כמו כן, התחנה שמה דגש על מוזיקה משנים עברו, גאז', רוק להיטים מהעבר ועוד. מאזיני התחנה הינם הקהל שמאס במיינסטרים ורוצה להתרפק על העבר או על אלטרנטיבות שונות.

פרסום ברדיו קול ברמה

נחשב לרדיו המוביל במגזר החרדי, הכולל בתוכי דברי טעם, דרשות ותוכניות של אנשים ורבנים מובילים בקהילה החרדית. בנוסף לכך בתחנה זו ישנם איסוף תרומות לנזקקים וקריאת תפילות משותפות. בנוסף לכך התחנה מעדכנת בנושאים פוליטיים וכלכליים, מגוון טורי דעות במגזר החרדי. יש לציין שרוב המגזר החרדי אינו מושפע עדיין מעולם הדיגיטל ולכן המדיה הזו היא בעלת משקל משמעותי.

פרסום ברדיו קול המוסיקה

תחנה ייחודית בישראל, התחנה משדרת רוב הזמן תוכניות מופת על מוזיקה קלאסית, גאז' ואופרות. לתוכניות פופלאריות בתחנה יש קהל מאזינים נאמן, שמאזין באדיקות. התחנה פונה בעיקר למעמד הגבוה ולגילאי ה 40 ומעלה.

פרסומות ברדיו - שינוי חוקי המשחק

בעידן של טכנולוגיות משתנות ואינספור אמצעי פרסום, עומדים המפרסמים בפני אתגר משמעותי. מאות הבאנרים, הקמפיינים הממומנים והפרסומות ברשתות החברתיות וברחבי האינטרנט, הופכים את הצרכנים לאגוזים קשים יותר לפיצוח. אך בעוד שחלק מהחברות והארגונים במשק בוחרים למקד את מאמצי הפרסום בזירה הדיגיטלית, מעדיפים אחרים לחזור למקורות על מנת לבלוט בשוק המוצף ולהגיע לקהל ספציפי ואיכותי.
אז אם אתם רוצים להזניק את העסק שלכם לגבהים חדשים, ליצור ערך מוסף למוצר שלכם או להניע לקוחות לביצוע רכישה, כדאי שתכירו את היתרונות הבולטים של פרסום ברדיו.

פרסום ברדיו - מיקוד הוא מילת המפתח

שואפים להגיע לקהל יעד ספציפי? פרסום ברדיו יאפשר לכם לנתב את המסר שלכם לאוכלוסייה הרלוונטית. כך שבין אם תבחרו באחת מתחנות הרדיו הארציות הפופולאריות ובין אם תעדיפו להתמקד בתחנת רדיו אזורית המושמעת באזור גיאוגרפי מסוים, קמפיין ברדיו הוא דרך יעילה במיוחד לקבלת חשיפה רחבה.

צרו עמנו קשר עוד היום

פרסום ברדיו

תשדירי רדיו, חסויות וג'ינגלים

רוכשים רק ! במודעות 24 שעות - אקטיב ויז'ן !

1-800-800-724